Bursa Devlet Hastanesi

Saygı ve Minnetle Anıyoruz

ATATÜRK Silüeti yenilendi

Kan Alma Merkezimiz Yenilendi

Bursa valimiz Sn. İzzettin KÜÇÜK Hastanemizi ziyareti

Yenilenen reanimasyon servisimiz
BKHB.Genel Sekreteri Sn.Prof.Dr. Rüstem AŞKIN'ın katılımıyla açıldı.

Hastanemiz afet tatbikatı gerçekleştirildi.

Kazada yaralanan çiftin nikahı hastanemizde kıyıldı

Psikiyatri servisimizde tedavi gören
hastalarımızın yaptığı resimlerden oluşan sergi açıldı.

Bizden Haberler

  • 07 ARA 17
  • 0
  Kalp Krizi Beklemez ” Hızlı Davran Hayatını Kurtar “

  Kalp Krizi Beklemez ” Hızlı Davran Hayatını Kurtar “

  “Hızlı Davran Hayatını Kurtar” Kalp ve damar hastalıkları ve özellikle kalp krizi ülkemizde görülen ölümlerin en sık nedenlerindendir. Türkiye’de her 10 ölümden 4’ü kalp krizi nedeniyle oluşmaktadır. Kalp krizine bağlı toplam ölümlerin yarısı belirtilerin başladığı ilk 3-4 saat içinde ve çoğunlukla hastaneye ulaşmadan önce gerçekleşmektedir. Kalp krizi sırasında kalbe gelen kan akımı bozulmaktadır. Kalbe gelen

  • 10 KAS 17
  • 0
  Saygı ve Minnetle Anıyoruz

  Saygı ve Minnetle Anıyoruz

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü vefatının 79. yılında, Hastanemiz bünyesinde bulunan anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu anma programı kapsamında, hastanemiz çalışanlarının katılımı ile, rahmet ve şükranla anıldı.

  • 09 KAS 17
  • 0
  Kan Alma Merkezi Yenilendi

  Kan Alma Merkezi Yenilendi

  Hastalarımıza daha hijyenik koşullarda kaliteli ve modern hizmet verebilmek için kan alma merkezimiz yenilenmiştir. Hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla yenilenen kan alma merkezinin açılışı, hastane yönetimi, çalışanlarımız ve vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

  • 09 KAS 17
  • 0
  Grip nedir? Gripten korunmak!

  Grip nedir? Gripten korunmak!

  Grip, Influenza adı verilen bir virüs tarafından oluşturulan, ani olarak 39°C üzerinde ateş, şiddetli kas ve eklem ağrıları, halsizlik, bitkinlik, titreme, baş ağrısı ve kuru öksürük gibi belirtilerle başlayan bir enfeksiyon hastalığıdır. Özellikle çocuklarda, yaşlılarda ve kalp hastalığı akciğer hastalığı, böbrek hastalığı, şeker hastalığı gibi kronik hastalığı olan kişilerde çok daha ağır seyretmekte ve ölüme

Hızlı Ulaşım Butonları

Bursa Devlet Hastanesi

Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, hasta haklarına saygılı, hastane hizmetlerini ileri tıbbi, teknolojik ve idari uygulamalar ile uluslar arası standartlarda gerçekleştiren, toplumun özlediği, güvenilir, kaliteli ve tercih edilen referans hastane olmaktır.

Yöneticilerimiz